• Lot feniksa - Vol. I - Wiersze

9.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Wysyłka plików cyfrowych 0
ISBN 9788396752550
Lot feniksa Podtytuł: Wiersze Vol: I  Autor: Emilia Chabior Rok wydania: 2023  Format : epub/mobi  ISBN: 9788396752550 Nr wydania: pierwsze Rozmiar: 12 Mb  Użytkowanie: w granicach licencji użytkownika ("Regulamin serwisu")  Ważność linku: nieograniczona czasowo i ilościowo Zabezpieczenie: WM   

 

Niniejsza pozycja to pierwszy z czterech tomików wierszy z dylogii „Feniks”. Jako twórca uznałam, że zawsze będę moim wierszom zapewniać odrębną formę. Mimo, że jako utwory śledziły one wydarzenia opowieści o Oli i Marisie, stanowią, zupełnie jak podrozdziały mojej powieści, inny punkt widzenia oraz własną osobowość, nosząc znamiona psychiki bohatera, którego dotyczą. Jako zbiór mogą stanowić  podróż niezwiązaną z treścią moich nowel, ponieważ każdy wiersz jest jak muzyka, która gra na określonych uczuciach lub opowiada jakąś historię.

 
Charakterystyka tomiku jest nieco bardziej graficzna. Nie mogłam się zmusić, aby stworzyć standardowy ebook - w kontekście wypowiedzi poetyckiej wydawał mi się zbyt nudny. Ten będzie inny- treści zostaną umieszczone na grafice. W konsekwencji jednak nie będzie interaktywnego spisu treści, a lista utworów podzielona zostanie na kategorie, które podzielą planowane cztery części między bohaterów. Grafiki będą dopasowane do Waszych ekranów, ale czcionka będzie stała – wg mojego wyboru dotyczącego rodzaju i wielkości. Taki mały zabieg z mojej strony, by nic się nie rozjechało. Może przypadnie Wam do gustu.