• Lot feniksa – Wiersze

21.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.08
Paczkomaty InPost 15.08
Kurier InPost 17.93
Waga 0.15 kg
ISBN 9788396924841

Niniejsza propozycja dotyczy zakupu tomiku wierszy "Lot Feniksa" 

ISBN - 9788396924841


Lot Feniksa Podtytuł: Wiersze Autor: Emilia Chabior  Rok wydania: 2023  Rodzaj okładki: miękka ze skrzydełkami Format: 205mm x 135 mm ISBN: 978-83-969-248-4-1  Nr wydania: pierwsze  Ilość stron: 82 Waga: 0,135 kg     

 

“Lot Feniksa” to tomik wierszy z dylogii „Feniks”. Przyznaję, że nigdy nie planowałam wydania papierowego mojej poezji, bo wiem, jak niewielu znajduje wielbicieli i odbiorców. W związku z tym wydawało mi się, że przygotowanie składu mija się z celem i dlatego dotąd publikowałam poezję wyłącznie online, na moim profilu na Wattpad i Instagram oraz oferowałam ją w formie ebooków.

Niniejsza, papierowa wersja tego tomiku, jest rezultatem rozmów z czytelnikami, którzy zasugerowali mi podjęcie tego wyzwania. Jest nim wydanie zbioru wierszy i oszacowanie, na ile piękno tej formy wypowiedzi może być dla odbiorców atrakcyjne.

Nigdy nie ukrywałam, że kocham poezję. Ta forma wypowiedzi jest dla mnie najłatwiejsza, bo przychodzi naturalnie i bez trudu. Niniejszy tomik różni się od poprzednich, opublikowanych w formie ebooków. Tam oddzieliłam Oli od Marisa. Opowieść o nich płynie w wierszach, wyrażających ich uczucia w trakcie wspólnej podróży, a forma jest bardziej graficzna.

 

Zamysł niniejszej publikacji różni się od poprzedniego, gdyż jest klasycznym zbiorem wierszy. Pod względem konstrukcyjnym ma układ chronologiczny, zgodny z biegiem wydarzeń w mojej powieści i pewnym ciągiem myśli. Stanowi również podróż poprzez uczucia, emocje i przeżycia. Sprawdźmy, czy odnajdziecie cząstkę mnie w tak utkanej poetyckiej opowieści.Ostatecznie „Lot feniksa” jest zbiorem wierszy dla każdego, niezależnie od tego, czy czytał moje powieści, czy nie. Tomik tworzy pewną duchową całość, która stanowi podróż przez moje wyobrażenia.

 

Spis utworów:

#Tam

#Pogo

#Pod powiekami

#Noc

#W śladach pobitego szkła

#Mgła

#Cisza (on)

#Cisza (ona)

#Mój

#Do domu

#Tupot małych stóp

#Kłamca

#Początek

#Promień

#Banknot

#Jestem

#Myśli spokojne

#Kieszeń

#Gwiazda

#Duch

#Wiatr

#Zbroja

#Muzyka

#Dom35

#Papieros losu

#Komnata fioletowego płomienia

#Moja

#Iskry i ogień

#Sen

#Wróżka

#Ty we mnie

#Burza

#Krainy zapomnienia

#Dni

#Feniks

#Huśtam się

#Kawałki szkła

#Lot

#Skarb

#W różu miłości

#Mój hype

#Narodziny

#Ci, którzy upadli najniżej

#Królowa lodu

#Moja bądź

#Wróć do mnie

#Gwiazdo jedyna

#Powietrzem twoim

#Śmierć przyszła

#Drzwi

#Huśtawka

#Niebo

#Kropla