• Kim jestem / Who Am I

Dark-Green-Simple-Neon-Tiktok-Profile-Picture.jpg

O mnie… 

Po miesiącach, a wręcz latach, które prowadziły mnie do tego momentu w moim życiu, sięgnęłam po pewne pomoce…a mianowicie znalazłam w Internecie artykuł, którego autorka doradzała, co pisarz powinien napisać na swojej stronie autorskiej. Mam z tym pewien problem, bowiem podkreślała wielokrotnie, że autor powinien powiedzieć o sobie jak najwięcej. Według niej Czytelnicy są bardzo ciekawi, kim jest osoba, którą czytają w jej życiu prywatnym, co robi, jaka jest… chcą wiedzieć wszystko. Nie wiem, czy taka jest prawda, ale nie ma powodu, by w to nie wierzyć.

Dlaczego mam z tym problem, zapytacie i chcę podkreślić, że zarówno tę myśl, jak i Was głęboko szanuję… Odpowiadając na to pytanie, nie przekłamując i nie ukrywając się za fałszywą kokieterią, jedyne, co mam na swoje usprawiedliwienie to fakt, że jestem introwertykiem. Zwierzam się Wam z tego z dużą dozą pewności siebie, która rośnie z każdą barierą, oddzielającą mnie od Was. Teraz jest to nie tylko ekran, ale i czas liniowy oraz miejsce pobytu, które stawiają cenną granicę i zapewniają tak potrzebną mi przestrzeń. W tych komfortowych warunkach mogę otworzyć się przed Wami, udając, że tego nie robię, że może rozmawiam sama ze sobą.

Introwertyk... kto to? Wiecie dobrze, kim jest. Biorąc pod uwagę wieloletnią autoobserwację, myślę, że to pojęcie jest wielostopniowe, że introwertyzm rozciąga się piętrowo w dół, jak piwnica, w której dusza zamyka się przed innymi. Ja jednak czuję się jak bohaterka, bo wyszłam do Was, pisząc moje książki i puściłam je w świat, zaryzykowałam i w każdej chwili ryzykuję, narażając swoją ogromną wrażliwość na ciosy za to, co napisałam i o czym.

Zatem… o mnie. Jestem artystką, głęboko w mojej krwi płyną słowa, myśli i obrazy. Jestem nimi tak mocno, że często wyzwaniem staje się zmuszenie do życia w rzeczywistym świecie. Nie powiedzieliby tego moi bliscy, gdyż moje poczucie odpowiedzialności za nich jest tak ogromne, że jak żołnierz realizuję wszystkie zadania, które życie stawia na mojej drodze. Od zawsze żyję w schemacie dni, planów, celów. Jednak w środku zawsze odchodzę na inne plany wyobraźni i tam żyję swoim życiem, swoją wrażliwością.

Pozwólcie mi na te bariery, a ja będę się Wam odwdzięczać słowami, myślami i obrazami. Może się Wam spodobają i wtedy będziecie chcieli poznawać mnie przez nie. Jeśli ich nie polubicie, odejdźcie wolni do innych, bo nie pasujemy do siebie… a w tym wszystkim chodzi przecież wyłącznie o to, byśmy czuli się wolni.

W swoich książkach i profilach musiałam napisać o sobie kilka konkretów. Zdobyłam się więc na następujące wyznania...

Autorka nie lubi o sobie mówić, ale jeśliby musiała, powiedziałaby, że odnajduje spokój w górach i podczas medytacji, odczuwa poruszenie podczas rajdów off-road oraz planując dalsze modyfikacje w samochodach. Gdy pisze, robi to z pasją, zaś obcując ze sztuką, muzyką i fotografując, wkracza w sfery wyobraźni, w których chciałaby zamieszkać na zawsze. Relaksuje się wiosłując i biegając. Swoje przekleństwo upatruje w pracoholizmie.

---------------------------------------------------------------------------

The author is from Poland and lives in Szczecin. She values her privacy and is reluctant to share personal information publicly, but she believes it's important for Readers to see how her personal reflections and inner philosophy bleed into her writings. She enjoys creative pursuits, particularly writing and graphic design. Additionally, on her website, she maintains a blog where she expresses her views on a variety of topics, further connecting with her audience and sharing her reflections on life and art. In her personal time, she finds peace in the mountains or through meditation, gets a thrill from off-road driving and working on her old, beloved cars, and feels satisfaction from writing novels and poems. She also finds joy in art, music, and photography, relaxes by jogging and rowing, and admits to struggling with workaholism.